GE30ES2RS Rubber Sealed Plain Bearing Steel / Steel 30x47x22mm
Information
Inside Diameter 30mm
Outside Diameter 47mm
Width 22mm
Brand Premium Economy
Seals / Shields Rubber Sealed
Technical Specifications
6
B 22mm
C 18mm
d 30mm
D 47mm
dk 40.7mm
Dynamic Load C 62 kN
r1s min 0.6mm
rs min 0.6mm